Kajakowe Meandry Logo


kajaki polietylenowe dwuosobowe

kajak
VISTA PERCEPTION

Vista to jeden z najciekawszych kajaków dwuosobowych z otwartym kokpitem na świecie. Produkowany od kilkunastu już lat i ciągle udoskonalany przez firmę Perception /WaveSport stał się prawdziwym hitem polskich rzek. Poszukiwany szczególnie przez uczestników spływów kajakowych.

Doskonała nautyka, super wygodne, przesuwne siedzenia ze składanymi oparciami, wyłożonymi pianką neoprenową, regulowane podnóżki sprawiają, że kilkudniowe wyprawy tym kajakiem to olbrzymia frajda. Jego duża wyporność pozwala na zabranie ze sobą sporej ilości ekwipunku, a możliwość dostawienia trzeciego siedzenia dla dziecka czyni Vistę kajakiem rodzinnym.

Specyfikacja:

otwarty kokpit
superlinearny polietylen
wewnętrzne kile pomagające w utrzymaniu kierunku
wytrzymałe, usztywnione siedzenia ze składanymi oparciami
olinowanie w dziobie kajaka
regulowane podnóżki
komfortowe uchwyty do przenoszenia kajaka
luk umieszczony w rufie kajaka
przegroda w rufie kajaka
wymienna końcówka kila

Dane techniczne:

Długość: 485 cm
Szerokość 92 cm
Waga 40 kg
Ładowność 300 kg
Kokpit 232cm x 66cm

kajak
SALISH II DELSYK

Salish to najnowszy kajak z pracowni Delsyk Design. Wersja basic została przygotowana głównie mając na uwadze właścicieli wypożyczalni i organizatorów spływów kajakowych oraz ich klientów.

Kształt kadłuba, zastosowane materiały i rozwiązania zdradzają ponad 30 lat doświadczeń w konstruowaniu kajaków. Do produkcji użyto polietylenu najwyższej jakości. Dzięki zastosowaniu płaskiego dna kajak jest bardzo stabilny a podniesiona linia dziobu pozwala na swobodne przepływanie przez leżące w wodzie drzewa.

Specyfikacja:

kajak posiada dwa oddzielne kokpity
duży szczelny luk bagażowy na rufie
regulowane podnóżki
uchwyty do przenoszenia
korek spustowy

Dane techniczne:

długosć: 430 cm
szerokosć: 68 cm
waga 23 kg
Kokpit: 110 cm x 50 cm
Luk bagażowy: 35 cm x 29 cm
podnóżki stałe - zęby piły

kajak

PRIJON CRUISER 430

Prijon Cruiser otrzymał wyróżnienie za najlepszy produkt w kategorii sportów wodnych podczas V Międzynarodowych Targów "Skok Adrenaliny". Jest to stabilny, bezpieczny, dobrze trzymający kierunek kajak, który jest idealną propozycją dla rekreacji i turystyki nizinnej; przestronna komora bagażowa w rufie, pojemny dziób pozwalają spakować niezbędne rzeczy na każdą wyprawę; kolejną zaletą Cruisera jest ogromny kokpit - zarówno początkujący, jak i bardzo duży kajakarz doceni łatwość wsiadania i wysiadania. Kajaki firmy Prijon to takie Mercedesy wśród kajaków, dopracowane w każdym szczególe.

Specyfikacja:

materiał: polietylen, najnowsze osiągnięcie w produkcji kajaków, super wytrzymały, nie bojący się trudnych wypraw, pewny i bezpieczny
kokpit: duży, pozwala wygodnie wsiąść i wysiąść z kajak nawet dużym osobom , wymiary 110 cm x 50 cm
siedzisko: ergonomiczne, wygodne, nie męczą podczas spływu duża zamykana komora bagażowa na rufie (wymiary 35 cm na 29 cm) możliwość załadowania dziobu.
podnóżki - "zęby piły"
mapnik na dziobie
specjalne uchwyty na dziobie i rufie ułatwiające przenoszenie kajaków
możliwość założenia fartucha kajakowego
pakując swoje bagaże pamiętajmy, że nie ma szczelnych komór bagażowy - zawsze zabezpieczamy swoje rzeczy podwójnie - po to używa się worków kajakowych

Dane techniczne:

długość: 450 cm
szerokość 77 cm
waga: 34 kg
ładowność: 318 kg