Kajakowe Meandry Logo

Nogat river


Spływ kajakowy odbędzie się 24 września 2022 o godzinie 11:00. Trasa spływu nie jest wymagająca i łatwa nawet dla początkujących kajakarzy, jej długość wynosi zaledwie 6 km, a przewidywany czas spływu to od półtorej do dwóch godzin.

Spływ rozpoczynamy na przystani w Malborku, gdzie będzie można zobaczyć i zrobić sobie uśmiechnięte zdjęcie, pod zamkiem krzyżackim. Miejsce bardzo malownicze i unikatowe wolne od zgiełku turystycznego. Płynąc Nogatem i będąc bliżej natury po trasie spotkamy łabędzie i inne ptaki, które nad rzeką żerują, lub przelatują w kluczach na południe Europy. Spływ zakończymy w wielkim stylu na śluzowaniu w śluzie Szonowo. Na czym polega śluzowanie? Ano, wpływamy do śluzy, zamykają się wrota i następnie śluza się napełnia wodą około 2 metrów i... trzeba to przeżyć, bo nie da się tego opisać. Po spływie dowóz kierowców do aut w Malborku.

Koszt spływu to 70 złotych za osobę w kajaku. Kajaki są dwuosobowe. Płynięcie w kajaku jednoosobowym do ustalenia z organizatorem spływu.

Dodatkowo po spływie możliwość odpoczynku przy grillu, lub ognisku. Alternatywnie nieco aktywności w parku linowym dla lepszego rozruszania się po spływie.

Rezerwacja telefoniczna i mailowa:
+48 500 230 296
• biuro@kajakowemeandry.pl

Gwarancją uczestnictwa w spływie kajakowym, jest wpłata na konto bankowe. Numer rachunku zostanie przesłany po rezerwacji telefonicznej, lub mailowej do uczestnika spływu. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy na nutkę przygody i spotkanie z naturą w pięknych okolicznościach przyrody :) Zamek krzyżacki gratis :)

Nogat river


Rachunek bankowy - BNP Paribas: 53 1750 0012 0000 0000 3253 3531
Nogat river

Nogat river

Nogat river

Nogat river

Nogat river

Nogat river

Nogat river

Nogat river

Nogat river

Nogat river

Nogat river

Nogat river

Nogat river